Liittohallitus

Puheenjohtaja (orförande)
Patrakka Marko
LAHTI
050 557 0761
puheenjohtaja@mpkl.fi
Pst-Panssarintorjuntakilta ry

1. varapuheenjohtaja (1. ordförande)
Hakkarainen Arno
VANTAA
050 383 5486
arno.hakkarainen@gmail.com
Suomenlinnan Rannikkotykistökilta ry

2. varapuheenjohtaja (2. ordförande)
Eräkorpi Heli
LAHTI
0400 694 365
heli@erakorpi.fi
Turvakurssin Kilta ry

 

 

Jäsenet

Aarnio Markus
VANTAA
040 513 0999
markus.aarnio10@gmail.com
Suomenlinnan Rannikkotykistökilta ry

Ellilä Iikka
Töyhtötiaisenkuja 10
OULU
0400 581 160
iikka@ellila.fi
Pioneeri Aselajin Liitto ry

Karjalainen Urpo
LAHTI
040 569 2623
urpo.karjalainen@upik.onmicrosoft.com
Ratsumieskilta ry

Kesäjärvi Sami
ESPOO
050 60 481
sami.kesajarvi@gmail.com
Helsingin Sotilaspoliisikilta ry

Lakela Tapio
KOUVOLA
044 2590905
tapio.lakela@mpk.fi
Karjalan Prikaatin Kilta ry

Mikkonen Juha
KEMEPEL
044 535 0443
juha.mikkonen@ppe.inet.fi
Pohjois-Pohjanmaan Ilmatorjuntakilta ry

Suonperä Juha
JYVÄSKYLÄ
045 266 8089
juha.suonpera@gmail.com
Ilmavoimien Kiltaliitto ry